Activision chystá veľkú akciu Call of Duty: XP

Fanúšikovia hier od Blizzardu určite vedia, že táto herná firma každoročne usporadúva svoje propagačné akcie BlizzCon, na ktorej často oznámia viac ako na E3 alebo Gamescomu. Vydavateľ Activision to so sériou Call of Duty poslednou dobou myslí naozaj vážne, a tak sa rozhodol usporiadať ďalší taký BlizzCon, zameraný ale výhradne na spomínanú vojnovú sériu. Call of Duty: XP, ako sa akcia nazýva, sa odohrá od 2. do 3. septembra v Los Angeles, takže môžete prípadne začať zháňať letenky.

> Že by malo ísť o podarenú akciu, svedčí minimálne fakt, že práve Blizzard, ktorý je súčasťou vydavateľstva Activision, organizátorom pomáhal a odovzdával im skúsenosti z vlaňajších rokov. Očakáva sa, že dorazí nejakých 6000 ľudí, ktorí si budú musieť kúpiť lístky za 150 dolárov. Výťažok ide na CoD Endowment, čo je organizácia, ktorá pomáha amerických vojnovým veteránom s hľadaním práce a spätným začlenením do bežného života. Ak sa nebudete môcť dostaviť osobne, Facebook a YouTube by vás mal informáciami zásobiť.

> Účastníci budú mať šancu zahrať si Modern Warfare 3 alebo paintball na jednej hernej mape prenesenej do reálneho sveta. Nebudú chýbať herné turnaje o hodnotné ceny. Lístky sú v predaji od 19. júla, keby ste to niekto náhodou mysleli vážne. Tu je oficiálna stránka.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár