Ako bude fungovať hranie konzolového RAGE?

Ak plánujete, že si októbrovú strieľačku RAGE kúpite na niektorú z dvoch konzol (teda Xbox 360 alebo PlayStation 3), zrejme by vás mohlo zaujímať, ako to bude s inštaláciou alebo tiež počtom diskov, na ktorých bude hra pre dané zariadenie distribuovaná. Majitelia oboch konzol si budú musieť podľa informácií od kreatívneho riaditeľa id Software, Tima Willitse, vyhradiť pre RAGE minimálne 8 GB, aj keď každá verzia na to pôjde trochu inak. Konkrétne povedané, verzia pre Xbox 360 sa bude predávať na troch DVD diskoch (a na hard disku zaberať až 22 GB), zatiaľ čo u PlayStation 3 bude stačiť jedno Blu-ray.

Sony bolo skvelé, potlesk Sony, že nám to umožnili. Všetkým to totiž nepovolia, takže rozhodne smekám. Mohli sme totiž použiť všetky textúry v najvyššom rozlíšení. Na celom PS3 je skvelé, že to je jedna ucelená platforma. Každé zariadenie má jednu Blu-ray mechaniku, jeden hard disk, všetky sú rovnaké. Ostatné systémy sú … Mal by som si to nainštalovať na svoj Xbox? Nemal by som? Takže áno, boli skvelí.

Na Xbox 360 si hru odporúčame si nainštalovať, ovšem nemusíme inštalovať všetko naraz. Ak nemáte na hard disku dostatok miesta, nestrachujte sa. Pokojne môžete nainštalovať prvé DVD, odohrať prvú kapitolu, prvú polovicu hry. Až budete hotoví, prvý disk odinštalovať a nainštalovať druhý. A keď nebudete chcieť, pokojne nemusíte multiplayer (tretí disk) vôbec inštalovať.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár