Arma 3 bude vyžadovat Steam

Českí vývojári z Bohemia Interactive sa rozhodli ísť odvážne s dobou a budú pre hranie tretieho dielu vojenskej simulácie Arma 3 nutne vyžadovať Steam. Oznámili to dnes v tlačovej správe a zároveň prinášajú niekoľko dôvodov, čo ich k tomuto kroku viedlo. Keďže došlo počas vývoja k niekoľkým zdržaniam (spôsobených okrem iného aj zadržaním dvoch vývojárov v Grécku), využitie Steam je podľa šéfa vývoja Joris-Jana van’t Landa jedným zo spôsobov, ako dodržať vydanie hry v tomto roku.

> Šéf štúdia Marek Španěl vysvetľuje, že Valve so svojou platformou veľa pokročilo a inštalačný proces je teraz užívateľsky prívetivejší ako pre hráčov tak vývojárov. Chápe, že pre niektorých hráčov bude zložité prísť Steamu na chuť, ale klady vraj nakoniec prevážili negatíva a Steam prinesie pre hráčov veľa výhod. Nehľadiac na to, že už teraz väčšina z nich Armu cez Steam hrá.

> Arma 3 bude naďalej k dostatiu aj klasicky v krabicovej verzii. Tá bude obsahovať buď len kód na Steam, alebo aj DVD s dátami, ktoré urýchlia inštaláciu.

arma

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár