Battlerite – kvalitný prírastok medzi early access hrami

V early access na steame sa objavila zaujímavá akčná PvP hra Battlerite, ktorá ide v stopách Bloodlines Champions.

Hra ponúka akciou nabité súboje medzi tímami o 2-3 hráčoch, s veľkým zameraním na kompetitívnu stránku hry. Zápasy zaberú  10-15 minút a dôležitou súčasťou hry je upravovanie postáv prostredníctvom obradov, ktoré odomknú isté schopnosti ovplyvňujúce štýl hry. Vyskúšať si môžete aj hru s priateľmi alebo proti AI, ktorá dobre slúži na otestovanie schopností vášho hrdinu.

battlerite_ea_01 battlerite_ea_05

battlerite_ea_04 battlerite_ea_03

Keďže v hre nie je možné stavať veže, tvoriť lajny a podobne, omnoho väčší dôraz sa tu kladie na priamy boj a schopností hráča. Výhodou hry je aj vyváženosť, ktorá je medzi začiatočníkmi a profíkmi. Rôzne vylepšenie vám určite trochu pomôžu, ale pokiaľ nebude v boji dostatočne zruční, bez problém vás porazí aj skúsený hráč so základným levelom.

Čo sa týka stavu early access verzie, tak tu určite nenájdete problémy s optimalizáciou, keďže sme hru skúšali na najvyšších nastaveniach aj na priemernom notebooku s grafikou GTX 760m. Obsah je už takisto pomerne bohatý. Akurát pri niektorých postavách by ešte malo dôjsť k vyváženie síl, ale to sa časom určite vyladí.

Samotnú hru ale odporúčame kúpiť aj v aktuálnom stave. Odkaz na steam.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár