Bezplatný prídavok Resurgence Pack do multiplayeru Mass Effect 3 za týždeň

Ešte než sa v lete dozvieme, čo v BioWare vymysleli, aby uspokojili hráčov túžiacich po vybrúsenejšom závere, bude čo robiť minimálne v mutliplayerovej časti hry. Tá sa totiž už budúci týždeň dočká bezplatného rozšírenia v prídavku Resurgence Pack. Ten, ako uvádza tlačová správa, pridá do kooperatívnej časti dve nové mapy, nové hrateľné postavy, zbrane a predmety, odomknuteľné získaním balíčkov v multiplayerovom hernom obchode. Na stiahnutie bude k dispozícii konkrétne od 10. apríla 2012 z Xbox Live i portálu Origin a od 11. apríla 2012 z PlayStation Network.

Resurgence Pack obsahuje nasledujúce:
> Dve nové mapy plné akcie – Vydajte sa do boja o okrajovú výspu vojnovej zóny Firebase Condor na jednom z palavenských mesiacov a do opustenej quarianskej kolónie Firebase Hydra, postupne prestavanej na strategicky dôležité energetické zariadenie. Každá mapa predstavuje kľúčovú lokalitu, ktorej ovládnutie prinesie zásadnú výhodu v boji proti Reaperom.
> Šesť nových postáv k odomknutiu – Prijmite role nových postáv v každej triede: Asari Justicar Adept, Krogan Battlemaster Vanguard a postavy nových hrateľných rás Batarian Soldier, Batarian Sentinel, Geth Engineer a Geth Infiltrator.
> Nové smrtiace zbrane – odrážajte vlny nepriateľov pomocou odomykateľných zbraní: Striker Assault Rifle, Kishock Harpoon Gun a Geth Plasma SMG.
> Nové vylepšenia – Využite kredity na nákup balíčkov vylepšení, ktoré zahŕňajú napríklad:
– Pridanie sily – Zosilňuje poškodenie nepriateľov v boji na blízko na jednu misiu.
– Mierenie VI – Pridáva poškodeniu pri zásahu hlavy na jednu misiu.
– Stabilizačný modul – Stabilizuje zbrane pri paľbe v pohybe na jednu misiu.
– Energetické články štítu – Skracuje dobu na začatie dobíjania štítov na jednu misiu.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár