BioWare ešte stále skúmajú protest ku koncu ME3

Či už recenzenti chvália akokoľvek, či už fanúšikovia protestujú hlasito, jedno je zatiaľ isté – kanadskí BioWare názor určitej (a treba uznať pomerne veľkej) hráčskej obce stále skúmajú a nevyvodili z neho ešte žiadne závery. Konečne tak po sérii špekulácií a nepotvrdených správ oficiálne zareagovali na vyššie spomínaný protest, ktorý sa strhol okolo záverečnej pasáže hry.

> BioWare potvrdili, že sa touto záležitosťou intenzívne zaoberajú a nechcú nechať túto kauzu vyšumieť do stratena. „Chceli by sme uistiť, že spätnú väzbu od hráčov berieme vážne a nechceme ju nijako podceniť,“ napísali na oficiálnom Facebooku, „V súčasnej dobe stále zbierame a hodnotíme vaše názory a ešte sme k úprave záveru hry neurobili žiadne rozhodnutia.“

Vaše pocity a názory sú pre nás maximálne dôležité. Ospravedlňujeme sa za všetky nedopatrenia, ktoré nastali (BioWare reagujú na rad špekulácií a „zaručených informácií“, ktoré sa doposiaľ objavili). Našou najvyššou prioritou v tejto kauze je udržať otvorenú a produktívnu komunikáciu s vami, lojálnymi fanúšikmi.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár