Call of Duty: Black Ops II zarobilo miliardu USD

Call of Duty: Black Ops II trhá už také rekordy, na ktoré by nepomyslel snáď ani Jason West alebo Vince Zampella (otcovia Call of Duty série). Vezmeme to pekne poporiadku. Najskôr sa novému Call of Duty podarilo zarobiť počas jedného dňa 500 miliónov dolárov, nasledoval nový svetový rekord v neustálom hraní (135 hodín) a teraz toto.

> Call of Duty: Black Ops II už zarobilo, a teraz sa poriadne pozrite, neuveriteľnú miliardu dolárov! A to počas pätnástich dní, čím nové Call of Duty prekonalo svojho o rok staršieho bračeka Modern Warfare 3, ktoré zarobilo 1 miliardu dolárov počas šestnástich dní. Prekonalo tak trebárs film Jamesa Camerona – Avatar, ktorý zarobil prvú miliardu dolárov počas sedemnástich dní. Jeden z ďalších rekordov je napríklad celkový uhraný čas. Hráči na PSN a XBL nahrali zatiaľ 150 miliónov hodín. Bobby Kotick, generálny riaditeľ Activision Blizzard to okomentoval slovami:

Počas posledných šiestich rokov bolo každé vydanie nového Call of Duty jednou z najväčších celosvetových udalostí. Od začiatku predajov Call of Duty sú príjmy po celom svete porovnateľné, alebo dokonca lepšie, než najlepšie filmy tohto roka. Ďalej sa nám podarilo prevýšiť zisky filmových sérií, ako je napríklad Harry Potter alebo Star Wars – najúspešnejšej filmovej série všetkých čias.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár