Crysis 3 – otvorená beta

Neustále meniace sa počasie spôsobuje, že človek nevie, čo má robiť. A čo takto zahrať si poriadnu pecku, ktorá by podľa doterajších oznámených hier mohla kandidovať na najlepšie grafické spracovanie? Že neviete? No predsa Crysis 3!

Crysis 3 vychádza oficiálne až v druhej polovici februára, konkrétne 22. februára, ale už teraz majú fanúšikovia série možnosť skúsiť si otvorenú betu, ktorú Crytek spustil 28. januára a skončí 12. februára. Bol to celkom šikovný krok. Ako je už známe, Crysis 3, teda ak ho budete hrať na počítači, je naozaj hladný na hardvérové ​​nároky. Takto sa môžu hráči, ktorí si ešte nie sú úplne istí, či to ich mašina rozbehne, buď uistiť v štýle: „ˇAno ide mi to. Idem to predobjednať. „Alebo im kvapla slza, pretože to jednoducho nerozbehne. Konzolisti majú v tomto ohľade pohodu, pretože majú istotu, že si Crysis 3 zahrajú. Crytek navyše sľubuje, že Crysis 3 vytiahne z vašich PS3 a X360 maximum.

crysis3

Otvorená beta ponúka zahrať si dva multiplayerové módy – Hunter a Crash Site. V menšom priblížení; v móde Hunter sa na začiatku rozdelia maximálne 16 hráčov do dvoch tímov – 2 Hunter a 14 príslušníkov Cell. Huntery majú za úlohu do dvoch minút eliminovať všetky príslušníkov Cell, inak prehrali. Crash Site je založený na spolupráci (rovnako ako Hunter) a dominancii. Dva tímy hráčov hrajú proti sebe v obsadzovaní kapsúl, ktoré nepriateľská loď bude rôzne po mape rozhadzovať. Tím, ktorý prvý získa 200 bodov, vyhral. Keď nikto v časovom limite bodové hranice nedosiahne, rozhoduje počet bodov, ktoré získali. K dispozícii sú dve mapy – Museum a Airport. Museum je mapa odohrávajúca sa na troskách jedného New Yorkského múzea, Airport je poničené letisko. Keď sú naviac mapy a vlastne všetky veci v otvorenej Bete obalené v prepychovom CryENGINE 3, máte niekedy pocit, či je toto hra, alebo reálne zábery z kamery, ktorá je umiestnená na výstroji nejakého vojaka. Samozrejme, správe je prvá možnosť.

> Beta končí 12. februára. Vyskúšajte si ju aj Vy, kým je čas. Návod, ako si ju stiahnuť plus nejaké informácie, nájdete tu.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár