Demoverzia Mass Effectu 3 je k dispozícii na stiahnutie

Zanietení fanúšikovia série Mass Effect, pozor! Vaše dlhé čakanie na tretí diel tohto akčného RPG je konečne u konca! Pravda, ide síce stále len o demoverziu, na druhú stranu je to však podľa nášho názoru o niekoľko rádov lepšie než neustále sa dookola pozerať na tie isté videá a nemať príležitosť si hru ohmatať, tak povediac, na vlastnej koži. Kde si teda Mass Effect 3 demo môžete stiahnuť?

> Počítače: služba Origin (Store -> časť Free Games)
> Xbox 360: Xbox Live Marketplace
> PlayStation 3: PlayStation Network

> Demo je veľké približne 1,7 GB (na počítačoch má ešte o 400 MB viac) a hráči si v ňom môžu vyskúšať ako dve singleplayerové misie, tak tiež kooperatívny multiplayer. V časti pre jedného hráča ochutnáte misiu priamo zo začiatku hry, kedy rasa Reaper zaútočí na planétu Zem, tak aj pasáž z neskoršej časti kampane, kedy bránite mimozemskú základňu proti útoku nepriateľov. Obe misie sa dá odskúšať v troch rôznych variantoch – „Action“ sa zameriava hlavne na boj, „Story“ zase na príbeh a „Action RPG“ má byť reprezentantom série Mass Effect vo svojej klasickej podobe.

> Kooperatívna hra viacerých hráčov, kde sa až v štyroch ľuďoch zároveň bránite vlnám nepriateľov, sa odomkne v piatok 17. januára. Ak ste si však kúpili strieľačku Battlefield 3 (nebazarovú, s tzv. Online Pass), mali by ste mať túto časť hry už automaticky aktivovanú (nie je potrebné nikam zadávať nejaký kód, stačí mať len ME3 na tom istom účte Origin čo BF3).

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár