DLC k Deus Ex obsahuje bitku s bossom od Eidos

Eidos oznámil, že chystaný prídavok pre Deus Ex: Human Revolution s názvom Missing Link obsahuje okrem približne piatich hodín hernej zábavy aj bitku s bossom, ktorá bola vytvorená priamo interne v montrealskom štúdiu firmy. Možno si hovoríte, čo je na tom tak osobitného? Inu, nedávno vyšlo na povrch, že bitky s bossmi v hlavnej hre vytváralo pre Eidos úplne iné štúdio. Možno práve preto bola rada hráčov značne prekvapená, keď sa len plížili, ani muchu nezašliapli, a potom nemali inú možnosť ako neľahkého protivníka zabiť.

> Ako vysvetľuje producent prídavku Marc-Andre Dufort, tentoraz bude možné ísť na to hneď niekoľkými spôsobmi. A záporáka pokojne nechať nažive.

Máme na konci bitku s bossom, ale je odlišná od tých v pôvodnej hre. Môžete toho bossa dokonca nezabiť. Môžete ho zložiť nenásilne. Ale tiež ho môžete zabiť z diaľky. Je to väčšia výzva ako štandardné bitky s bossmi v mnohých rôznych hrách.

> Dodáva, že tiež chápe frustráciu hráčov, ktorí preferovali stealth postup a potom museli chcene nechcene bojovať. On osobne vraj bojový i tichý prístup kombinoval a mal tak v inventári nejaký účinný arzenál, teda mu súboje nijako zvlášť nevadili, ale chápe, na čo hráči narážajú. Missing Link vyjde v októbri na všetky platfromy, tak sme zvedaví, ako sa toho bossa zbavíme.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár