E3 2013: EA

Konferencia EA ukázala toho ozaj veľa a je dôkazom toho, že veľetrhu E3 dych vôbec nedochádza. Môže za to hlavne chystaná nová generácia konzolí Xbox One, či Playstation 4. Posúďte sami, či vás zaujali nové oznámené tituly. Aj tie nové športy celkom ujdu. Nás však hlavne zaujal oznámený Dragon Age 3, Mirror’s edge 2.

Novinky

> E3 2013: EA oznámilo Star Wars: Battlefront

Niektorý sa o osud značky Star Wars veľmi boja, zvlášť v prípade, že je v rukách Electronic Arts, čo údajne všetko kazí. My si to nemyslíme a sme zvedavý na výsledok. Hlavne prvý dieľ nás totiž veľmi bavil. Užasný multiplayer po vzore Battlefield 1942 v univerze Hviezdnych vojen bol veľmi zaujímavý. Nový titul snáď na tom bude rovnako.

> E3 2013: Nové športové hry od EA

Nové konzoly Xbox One a Playstation 4 navštívia nové športové hry v novom grafickom kabátiku, nutno povedať, že vylepšom. V skutku sa blíži k realite. Tešiť sa môžeme na UFC, FIFA 14, Madden NFL 25, či NBA 2K14. A náš favorit? Rozhodne nový basketbal!

> E3 2013: Oznámený Mirror’s edge 2

Tak a máme to tu! EA konečne na plnú hubu oznámilo Mirror’s edge 2. Ukážka z hry síce veľa toho neukázala, ale nepochybujeme, že sa nové informácie a zábery rýchlo objavia. Konečne!

> E3 2013: Dragon Age 3 v roku 2014

Na jeseň roku 2014 príde tretie plnohodnotné pokračovanie série Dragon Age. Po nepodarenej a urýchlenej dvojky by mohla prísť kvalitne spracovaná hra. EA sa vraj poučilo a na treťom diely si dajú poriadne záležať. Mimochodom tretí diel nesie podtitul Inquisition a vráti sa v ňom stará známa Morrigan.

> E3 2013: Plants vs Zombies bude strielačka

Jedná sa o samostatný titul, ktorý so strategickou sériou má spoločné akurát to, že to bude v známom prostredí zombíkov a útočných rastlín. Garden Warfare bude strielačka ako sa patrí. Odľahčená, len v multiplayeri a môžte sa vteliť do všemožných i nemožných rastlín, či zombíkov. Napríklad do Disco zombíka. Dokáže to vaša hra?

> E3 2013: Peggle 2 sa objaví už tento rok

Pokračovanie logickej hry Peggle sa už teší na hráčske mozgy. Prvý diel nás bavil, sme zvedavý na dvojku. Na EA konferencií táto informácia rozhodne potešila.
> E3 2013: Konferencia EA ukazuje nové Need for Speed

Na EA konferencii sa stalo čosi nečakané, nielenže ukázali nové zábery z hry v dedinskom prostredí, ale predstavili aj film  inšpirovaný touto značkou. Žeby nás čakalo niečo ako Rýchlo a zbesilo? Bez Vin Diesela asi ťažko, ale sme zvedavý.

Videá

> Dragon Age 3 – E3 2013 trailer

> Star Wars: Battlefront – E3 2013 teaser trailer

> E3 2013: Need for Speed Rivals na traileru

> E3 2013: Krátký trailer na NBA Live 14

zdroj:Czechgmer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár