Fanúšikovia sa budú môcť zapojiť do vývoja ArmA 3

Českí vývojári z Bohemia Interactive to so spracovaním vojenského simulátora ArmA 3 myslia aj tentokrát vážne a chcú čo najviac využiť názorov samotnej komunity. To v praxi znamená to, že sa už od alpha verzie budú môcť podieľať na jej testovaní a zdieľaní svojich zážitkov. V novom vývojárskom príspevku na blogu vedúci projektu Daniel Musil potvrdil prítomnosť hry na júnovej E3 2012 i augustovom Gamescomu. Naviše ale priblížil to, ako bude celý vývoj naďalej pokračovať.

Niekedy hneď po E3 bude vydaná tzv. „komunitná alpha verzia“, ktorá bude síce svojim obsahom obmedzená, ale poskytne ho dostatok na to, aby sa v nej dali testovať nové možnosti hry a technológie. Umožní tiež fanúšikom už v tejto fáze vytvárať módy na poslednú verziu enginu Real Virtuality. Neskôr v tomto roku sa potom hra otvorí ešte viac pomocou rozsiahleho beta programu. Kto presne sa bude môcť dostať do niektorej zo spomínaných fáz a hlavne ako, zatiaľ nie je známe.

> Ďalej sa tvorcovia hlavne zameriavajú na to, aby bola hra tentoraz naozaj vyladená a bez chýb, pretože tých bugov bolo v minulých dieloch naozaj požehnane. Grafika bude vylepšená o DirectX 10 a 11, PhysX už funguje, rag-doll animácie vraj vyzerajú skvele a boli tiež natočené nové animácie pomocou motion capture. Zmenami prechádza aj umelá inteligencia. Celkovo sa vizuálnou stránkou hry vedúci projektu Daniel Musil veľmi chválil a na dôkaz bolo vydaných šesť nových obrázkov.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár