GC 14: Playstation 4 má na konte 10 miliónov predaných kusov

Spoločnosť Sony Computer Entertainment oznámila, že k 10. augustu 2014 sa na celom svete predalo viac než 10 miliónov kusov PlayStation 4. Podľa tlačovej správy ide teda o najrýchlejší a najsilnejší rast predajov v histórii značky. TZ ďalej pokračuje:

„Platforma PS4 si vďaka bohatej ponuke skvelých hier a unikátnym herným zážitkom, podporovaným hrateľnosťou po sieti, vyslúžila nadšený ohlas hráčov. Som skutočne nesmierne potešený, že sa PS4 podarilo dosiahnuť tohto významného míľnika za menej ako 9 mesiacov, „povedal Andrew House, prezident a CEO skupiny Sony Computer Entertainment

„Sme skutočne vďační za enormnú podporu hráčov na celom svete a tešíme sa na to, že im v nasledujúcich mesiacoch prinesieme ešte viac vzrušujúce hry a služby.“

Vďaka silnej podpore užívateľov a vývojárov tretích strán na celom svete sa na stále vyššie priečky šplhajú aj počty predaných kusov softvéru pre PS4. K 10. augustu 2014 bolo v maloobchodoch a prostredníctvom digitálneho sťahovania cez obchod PlayStation Store predaných viac ako 30 miliónov hier. Portfólio hier určených pre PS4 sa bude samozrejme neustále rozširovať o nové prírastky, ako sú hry LittleBigPlanet 3, Destiny, SingStar: Ultimate Party alebo Driveclub.

Komunita nezávislých vývojárov bude zároveň naďalej dodávať inovatívne nové hry určené pre PS4, ku ktorým patrí Minecraft alebo Hohokum. Okrem neustále sa rozrastajúcej ponuky hier bude SCE pokračovať vo vylepšovaní sieťových funkcií, aby tak mohla hráčom prinášať ešte viac vzrušujúcich herných zážitkov.

Funkcie, ktoré budú čoskoro uvedené na trh, zahŕňajú možnosť umiestniť záznamy z hier priamo na YouTube. Hráča iste príjemne prekvapí aj nová funkcia „Share Play“, ktorá im umožní vychutnávať si radosť z hry so svojimi priateľmi v rovnakej miestnosti. Vďaka nej budú môcť prevziať kontrolu nad ovládačmi svojich kamarátov a pomôcť im prebojovať sa náročnými úsekmi hry. Aspoň tak tvrdí oficiálna tlačová správa Sony.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár