Mrazivé tipy na leto – téma

Hranie počítačových hier v parnom letnom dni chce veľa odhodlávania. Odreagovať sa môžete pri letných tipoch z minulého roka, alebo sa rovno schladiť následným výberom. Teda v prípade ak budete namiesto dovolenky alebo pitia vychladeného piva zavretý v interiéri svojej panelovej pevnosti.

Pred hraním z jedného z titulov v následujúcej pätici, nezabudnite na poriadnu prípravu svojej hernej stanice. Jedným z najdôležitejších elementov je dostatok tekutín, takže ak nemáte po ruke umývadlo s pitnou vodou, a to má v izbe málokto, navštívte obchodný reťazec a vykúpte všetku nesladenú minerálnu vodu. Druhým krokom pri príprave na letné hranie je WC v dostatočnej blízkosti. Najlepšie také, ktoré je vždy voľné kedy potrebujete práve vy. Letný hráč.

Tretí krok je pravidelná strava, ale pri vychladenom RPG, hodiny utekajú omnoho rýchlejšie, takže pravidelná strava sa behom minútky stane nepravidelnou. Takže buď si pripravte rušič hrateľnosti – budík – alebo nejedzte vôbec. Schudnete a vaša postava nebude na verejnosti za postavu patriacu „geekovi“. Ďalším dôležitým bodom v príprave je chladenie ľudskej postavy, teda vašej a to napríklad stolným ventilátorom, klimatizáciou, alebo otrokom, ktorý vás bude ovievať. Chladenie počítača, hernej konzoly už asi spomínať ani nemusíme. Takže vypnúť mobil, zablokovať profil na facebooku, vypnúť kamarátov a rodinu, ide sa na dva mesiace do sveta letného hrania.

Ľadová krajina: The Elder Scrolls: Skyrim

Predstavovať vám „Skajrim“ je ako predstavovať Call of Duty. Takže preskočíme tu pasáž, kedy povieme, že sa jedná o rozsiahle akčné RPG v obrovskom svete s prepracovanou vlastnou históriou a fungujúcim svetom. Ehm, tak úplne sme to nepreskočili, ale zober to čert! Nie je FAKT nič lepšie než sa zavrieť v izbe a jednoducho sa unášať svetom, kde zabudnete na okolitý svet a po dohraní budete určite prekvapení, že nie je studená sibírska zima, ale iba obyčajná letná búrka. Krokom k lepšej atmosfére si je dobré vytvoriť postavu za Nordickú rasu, pričom sa vyhnite používania ohnivých kúziel. Dovolené je jedine ľadová mágia!

Pravý sibírsky horor: Cryostasis

Hra za babku, ktorá zmrazí každý kúsok vášho tela. Navyše podporuje PhysX od Nvidie, takže vlastníci grafickej karty od konkurenta AMD sa môžu radovať. A radovať sa môžu samozrejme aj hráči FPS titulov. Podobné hry sa objavujú pomerne výnimočne a nájsť podobnú hru Cryostasis je náročné. Nenapadá nás teda iný titul v ktorom sa musíte ohrievať pri osvetlení, či ohni. Jednoducho ak je od vás zdroj tepla príliš ďaleko, umierate. Tak ako tak, dôležité je, že aj pri pravidelnom zahrievaní, vás tento titul poriadne ochladí a osvieži. Nie je nič jednoduchšie a titul si zohnať.

Majitelia škatuľky od Sony:Uncharted 2

Dobrodružstvo vo vysokých Himalájach v takmer dokonalom filmovom spracovaní sa len tak nevidí. Navyše so sympatickým hlavným hrdinom (pre dámy), a sympatickými vedľajšími ženskými postavami (pre pánov). Dôraz na príbeh je značný, takže často sledujete nehrateľné filmy, sledujete zbližovanie sa charakterov a tak nejak príbeh, ktorý vás neuveriteľne vtiahne. Aj v dobe kedy je už možné hrať tretí diel, má aj tento svoje miesto. Ak nevlastníte žiaden diel, je najvhodnejšia doba. Akurát vyšla trilógia Uncharted vo výhodnom balení.

Športom k trvalej zábave: NHL 2012

Sme zmierení s tým, že si rozhneváme PC hráčov, ale my za to nemôžeme, že posledný ročník hokeja jednoducho na PC nevyšiel. Naposledy v roku 2008 a to je SAKRA dávno! Ale na svete existujú aj tvory, ktorým sa hovorí ľudovo „konzolisti“, a tí „konzolisti“ si najnovší ročník NHL môžu zahrať. Navyše sa úplne hodí k vychladenému pivu a ak náhodou máte pod osemnásť rokov, tak mame ani muk. Nieže by bolo NHL od osemnástich, to skôr to pivo je nevhodné piť skôr. Lákadlom na vyskúšanie ľadového hokeja môže byť aj vysoké hodnotenie 85%.

Smutná nálada zamrazí tiež: Max Payne 3

Hodnotenie 95% za singleplayerovú kampaň, na tretí diel zo série, slušné číslo. Navyše keď sme boli k pokračovaniu z počiatku skeptickí. Odporúčame ak mate dobrú náladu, ak mate nejaké problemy, jednoducho pre fanúšikov fantastického príbehu, trileru, či geniálnych strielačiek. Ak zrovna neholdujete hrám ako Pony Friends, ste smelo vítaní. Odpoveď na otázku, prečo sa objavila hra v zozname medzi titulmi, v ktorých je predovšetkým sneh, je jednoduchá. Atmosféra, akú tretí Max Payne aj napriek kulisám v Brazílií ponúka, je viac chladivá než ten tučniak na Antarktíde.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár