Multiplayerová beta Assassins Creed 3 nebude

Napriek úspechom, ktoré zaznamenala multiplayerová beta v predchádzajúcich assassinských počinom Brotherhood a Revelations, sa Ubisoft rozhodol, že ochutnávku tretieho dielu série nažhaveným fanúšikom neponúkne. Na multiplayeri maká tím Ubisoft Annecy.

„Na rovinu, beta nám poskytuje veľkú odozvu od fanúšikov, čo nám pomáha pri vylepšovaní hry samotnej. Navyše je to dobrá odmena pre hráčov, ktorí nás nasledujú od úplného začiatku. Ale urobiť betu, to si žiada čas. Musíme ju zladiť s platformami, vypilovať a udržiavať v chode, keď vyjde. A tento čas venovaný Bete potom nemožno vložiť do plnohodnotnej hry. A pretože do finálneho produktu chceme vložiť čo najviac úsilia, rozhodli sme sa nakoniec multiplayerovú betu vypustiť, „hovorí Damien Kieken z Ubisoft Annecy pre Xboxgamezone.

Na hre pracuje okrem Annecy ešte divízia Ubisoftu v Bukurešti a Šanghaji. Plánuje sa plnohodnotná podpora multiplayeru dlho po vydaní nového Assassins Creed, rovnako tak ako široká škála rozširujúcich DLC.

> Assassins Creed 3 vychádza 31. októbra pre X360 a PS3, majitelia PC si budú musieť počkať, rozhodne však nie dlhšie ako do decembra. Kto sa cíti málo navnadený, môže načerpať detaily o hre v preview.

zdroj:Czechgamer.com

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár