NHL 13 sa predstavuje v celej svojej kráse

A je tu ďalšia NHL, dámy a páni. Ako uvádza tlačová správa: Vydavateľstvo EA Sports predstavilo hlavné funkcie a prvky titulu EA SPORTS NHL 13, ktorý prináša najväčšie zmeny v tejto hernej sérii od premiéry ovládacieho systému Skill Stick v NHL 07. Vďaka úplne novým systémom korčuľovania a umelej inteligencie prinesie NHL 13 herný zážitok, ktorý verne zachytí rýchlosť, kreativitu i rôzne herné stratégie hokeja v NHL. Medzi ďalšie novinky patrí vzájomné prepojenie fanúšikov so spoluhráčmi a svetom skutočného hokeja v nových režimoch či dokonca prostredníctvom mobilnej aplikácie. NHL 13 vyjde v Česku a na Slovensku 14. septembra 2012.

> True Performance Skating – korčuľovanie na základe reálnych fyzikálnych zákonoch presne replikuje výbušnosť, energiu a maximálnu rýchlosť hráčov súčasnej NHL. Táto inovácia v kombinácii s ovládaním Skill Stick dáva konečne hráčom do rúk kompletný arzenál „zbraní“, akými disponujú hviezdy NHL.

> EA SPORTS Hockey I.Q. – Inovatívny systém umelej inteligencie riadi správanie hráčov, brankárov i celých tímov. Skôr mali hráči povedomie o ďalších hráčoch len v ich najbližšom okolí a brankári reagovali len na hráčov, ktorí práve mali puk. V rámci systému EA SPORTS Hockey I.Q. však teraz všetci hráči vnímajú prítomnosť každého spoluhráča i protihráča na ľade a sú tak schopní prijímať rýchlejšie, múdrejšie a realistickejšie rozhodnutia.

> GM Connected – Vrcholná fiktívna liga so spoluhráčmi. Tento režim má základ v najpopulárnejšom offline režime série EA SPORTS NHL s názvom Be a GM a umožňuje hrať proti priateľom alebo s nimi vo vlastnej NHL s 30 tímami. Či už patríte medzi ostrieľaných mazákov športových hier, alebo máte len povrchné povedomie o práci generálneho manažéra, režim vám ponúka široké možnosti riadenia celého klubu, vrátane priameho koučovania a hrania zápasov. Virtuálni generálni manažéri navyše budú môcť dohliadať na dianie v klube i vo chvíľach, keď nebudú u svojich konzol, a to prostredníctvom mobilnej aplikácie, vďaka ktorej im neutečie nič dôležité.

> NHL Moments Live – Prepíšte históriu najzaujímavejších a najvzrušujúcejších momentov najlepšej ligy sveta. NHL 13 rozvíja koncept, ktorý bol už skôr predstavený v iných športových hrách: každý scenár obsahuje na úvod videozáznam zo skutočného zápasu NHL, aby hráči získali presnú predstavu o atmosfére daného okamihu. Disk s hrou bude obsahovať momenty zo sezóny NHL 2011-12; nové momenty zo sezóny NHL 2012-13 budú pridané neskôr v jej priebehu.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár