Objasnenie záveru Mass Effect 3 príde v lete

Fanusikovia zdrvení zavŕšením tretieho dielu epickej série Mass Effect si môžu konečne vydýchnuť. V lete sa všetko rozuzlí. Vyjde totiž bezplatný prídavok Mass Effect 3: Extended Cut, ktorý by mal všetko vyjasniť. Ako uvádza tlačová správa:

V dodatočných scénach a epilógu Mass Effect 3: Extended Cut sa fanúšikovia série dozvedia nové detaily konca Mass Effect 3 a získajú ďalší uhol pohľadu na zavŕšenie cesty ich vlastnej postavy. Mass Effect 3: Extended Cut vyjde tento rok v lete zadarmo * vo verziách pre Xbox 360, PlayStation 3 a PC.

„Od prvého dňa, kedy Mass Effect 3 vyšiel, počúvame názory našich fanúšikov a teraz na ne reagujeme. Mass Effect 3: Extended Cut je ideálny tým, ako vo vyváženom pomere prináša odpovede na otázky a zároveň zachová našu umeleckú víziu konca príbehu trilógie Mass Effect, „povedal Dr Ray Muzyka, spoluzakladateľ a generálny manažér BioWare.

Casey Hudson, výkonný producent série Mass Effect, dodáva: „Zmenili sme priority v našom pláne vývoja dodatkov, aby sme uspokojili fanúšikov, ktorí chcú poznať viac detailov záveru ich hry a ďalšie súvislosti. Zakončenie Mass Effect 3 by pre každého malo mať oveľa osobnejšie vyznenie. “

> Ak náhodou hľadáte význam onej hviezdičky u slovíčka zadarmo, vedzte, že ide o ponuku platnú do 12. apríla 2014, je potrebné mať účet na Origin, PSN alebo XBL a nebazarovú originálku Mass Effect 3.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár