Otvorená beta Crysis 3 začína 29.1.

Niekedy v novembri minulého roka si mohli ľudia, ktorí boli dosť rýchli, zarezervovať miesta na možnosť zahrať si alfa verziu prichádzajúceho Crysis 3. Crytek nám ale teraz urobil ešte väčšiu radosť. 29. januára totiž začína 14 dní dlhá otvorená beta verzia. Lepšie zakončenie slabšieho mesiaca na hry sme si asi ani nemohli priať. Nikto nemusí byť smutný (maximálne PC hráči, ktorí Crysis 3 pravdepodobne nerozbehnú). Beta bude prístupná pre všetky platformy, čiže ako PC, tak PS3 a X360. Ako Crytek sľubuje, budeme môcť „nahodiť oblek“, hrať v tíme s priateľmi, dosiahnuť 10. levelu a prispôsobiť si nanooblek pre váš štýl hrania alebo pre to, aké zbrane budete používať. Čo bližšie nám beta ukáže?
> Hunter mód
To, na čo sa v multiplayeri Crysis 3 asi najviac tešíme. Očakávaný Hunter mod v Bete nechýba. O čo v ňom ide? Budú tu dva tímy; dva permanentne neviditeľní Huntery (Lovci) a štrnásť vojakov od Cellu. Keď bude zabitý príslušník Cellu, stáva sa z neho Hunter a lov pokračuje. Keď ale vojaci Cellu prežijú kolo (pravdepodobne časové), Huntery prehrávajú. Hunter mod bude založený na vašich schopnostiach pre stratégiu a prežitie.

> Crash Site mód
Tento mód je založený na akomsi štýle „Kto vie, ten vie“. Nepriateľská loď bude zhadzovať po celej mape „lusky“. Tímy budú musieť zabrať zónu spadnutého lusku, ktorý je k nim bližšie, a zbierať pritom body. Lusky budú chránené nepriateľmi, ktorí budú síce mať len štít, ale budú ho využívať aj ako zbraň. V krátkosti, je to založené na dominancii. Dodatkom módu je vozítko Pinger, čo je niečo podobné, ako bol v Crysis 2 sonický tank. Hráči ho budú môcť využiť. Bude však zničiteľný, takže s ním buďte opatrní.

V Bete budú dostupné dve mapy: Múzeum a Letisko. Múzeum vás zavedie do temného prostredia zničeného múzea. Letisko bude nato otvorené miesto skvele sa hodiace pre zbrane na diaľku.

> Viac informácií a ako sa do bety dostať nájdete tu.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár