Prídavok pre Deus Ex zaberie 5 hodín

Hoci Deus Ex je výborná hra a so svojou hernou dobou cca 25 hodín na dnešnú dobu pomerne dlhá, obzvlášť zarytí fanúšikovia série predsa len trochu nariekali, prečo nie je ešte dlhšia.

> Či už to bolo plánom Eidos vydať hru ľahko skrátenú od začiatku alebo nie, prišli teraz s informáciou, že chystaný prídavok Missing Link zaberie niečo okolo päť hodín. A to už je doba, za ktorú sa tie extra peniaze míňajú hneď lepšie. Prídavok má zaplniť diery v príbehovej línii, konkrétne to, kam Adam Jensen na tri dni zmizol. Oficiálny popisok približuje príbeh nasledovne:

Potom, čo bol Adam Jensen mučený agentmi Belltower a boli mu vypnuté augmentácie, musí spoliehať len na svoje základné schopnosti, aby unikol z nákladnej lode mieriac si to nevedno kam. Zatiaľ čo bojuje o prežitie, odkryje ďalšiu vrstvu sprisahania, o ktorej nemal ani tušenie. V úlohe Adama sa hráči spriatelia s novými záhadnými spojencami, budú bojovať s bezohľadnými nepriateľmi a odhalí, čo sa počas známych udalostí odohrávalo v tieni.

> Missing Link vyjde v októbri pre všetky platformy.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár