Prvé podrobnosti k Assassins Creed IV

Páni z Ubisoftu nás neklamali. Prvé podrobnosti sú tu a vyzerá to tak, akoby séria Assassin Creed trochu stáčala zo svojej zatiaľ dobre razenej cesty. Na druhú stranu, keby sa išlo stále v jednom zajatí konceptu, mohla by séria stratiť svoj nádych, ako sa to podarilo Call of Duty. Než sa pozrieme na prvé detaily, tak by tí, ktorým sa moc nepozdával Assassins Creed III, nemuseli zrovna skákať nadšením. Assassins Creed IV bude nadväzovať, alebo skôr bude niečo ako predchodcom tretieho dielu. Jakto? Čítajte ďalej.

> Oficiálny názov nebude len Assassins Creed IV, ale Assassins Creed IV: Black Flag. Hra bude zasadená do 18. storočia, konkrétnejšie do miest Karibiku. Hlavným hrdinom nebude Connor Kenway, ale jeho dedko, pirát Edward Kenway.

> Konkrétne lokácie, na ktorých sa budeme môcť preháňať, budú napríklad: Havana, Coco Island, … Iná vzhľadová úprava je napríklad tá, že ku klasickému „trojuholníkovému“ kurzoru je pridaná lebka s skríženými kosťami.

> Z obrázku, ktorý sa dostal do obehu na internet, je vidieť, že Edward Kenway bude riadiť loď a pritom strieľať (?). To by mohlo byť zaujímavé spestrenie, keby to išlo priamo v hre. Ubisoft tvrdí, že nový Assassin Creed bude viac zameraný na námorné bitky, ako to bolo u predchádzajúceho dielu.

> Nesmie samozrejme zabudnúť na otázku, kedy to vyjde. Jediná, zatiaľ nepotvrdená informácia, je niečo v zmysle „Prázdniny 2013“. Že by to mali byť letné prázdniny, to si nemyslíme.

> Hra by mala byť poháňaná mottom: „Prežitie je jediná dobrá vec pre smrť“. Ďalej sa tvrdí, že by hra mala byť podložená hudbou Johnnyho Casha…..

Assassins Creed IV

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár