PS4 verzia GTA V ponúkne exkluzívny obsah

Čas od času sa v hernom priemysle stane, že aj multi-platformová hra ponúkne naprieč svojimi verziami maličké zvýhodnenia v rámci exkluzívneho obsahu určeného len pre jednu platformu. Rovnako na tom je aj PS4 verzia chystaného GTA V, ktorá sa podľa slov hlavného šéfa marketingu americkej Sony Jana Kollera stane jednou z mála „obsahom zvýhodnenou“ hrou mieriacou práve do mechanik PlayStation 4.

„Nemyslím si, že by sme doteraz niečo také oznámili, či oficiálne zverejnili, ale môžem povedať, že tam naozaj bude.“ Prezradil John Koller v rozhovore s zahraničným serverom Kotaku

Podiel na tom môže mať skutočnosť, že vlani vydané GTA V cielené len na súčasnú generáciu konzol si v predaji viedlo lepšie práve na PS3, zatiaľ čo Xbox 360 skôr zaostával a vo výsledných číslach sa k PS3 ani zďaleka nepriblížil.

Koller ďalej prisľúbil, že ďalších detailov, informácií a celkového balastu ohľadom tejto hry sa dočkáme už v nasledujúcich týždňoch, prípadne mesiacoch.

Aj cez tento fakt sa ale všetci hráči skrz všetky notifikované platformy dočkajú rovnako porovnateľného zážitku, ktorý nám oproti svojej predchádzajúcej – súčasnej – forme ponúkne väčšiu vykresľovaciu vzdialenosť, jemnejšiu štruktúru detailov, širšie rozšírenie a vôbec hustejšiu cestnú prevádzku.

GTA V vychádza v priebehu novembra vo verziách pre PC, Xbox One a PlayStation 4.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár