The Sims: Social – Simíkovia aj na Facebooku

Ak niektorá hra na Facebooku chýbala, tak to určite boli The Sims. Ale už nechýba. Hra, ktorá má potenciál osloviť snáď ešte viac užívateľov Facebooku ako všetkých tých v hĺbke duše skrytých poľnohospodárov, sa do sociálneho sveta vrhá ako inak než s podtitulom Social. Môžete očakávať mierne orezaný zážitok oproti plnohodnotnej verzii, ale obohatený o všetky sociálne vymoženosti. Do hry sa môžete vrhnúť na tejto facebookové stránke. Viac o hre vysvetľujú úryvky z tlačovej správy:

V The Sims Social hráči experimentujú so životom, upravujú si domovy v mnohých rôznych štýloch a vytvárajú vlastné príbehy, či dokonca škandály s ostatnými simíkmi, ktorých stretávajú v hre. Bez ohľadu na to, či budú práve prežívať milenecký vzťah, alebo zúriť nad zlomyseľnosťou úhlavného soka, záleží len na nich, či sa vžijú do role najlepšieho priateľa, či nočnej mory. The Sims Social tiež predstavujú jedinečnú príležitosť na rozvíjanie a obohacovanie životov, kariér a príbytkov simíkov.

Hráči môžu v hre prostredníctvom aktualizácií stavov na svojich stenách na Facebooku vzájomne zdieľať úspechy, žartíky aj iné udalosti. Môžu byť napríklad cynickí a pokúsiť sa zbúrať šťastný vzťah niekoho iného tým, že dotyčného simíka požiadajú, aby sa rozišiel so svojím partnerom či partnerkou. Alebo môžu kamarátom povedať, že s nimi práve tancovali alebo im zaspievali pesničku, aby ich potešili. The Sims Social tiež obsahujú novinkovú funkciu „záznamu“, ktorá hráčom umožňuje vidieť, čo presne im, alebo s ich príbytkom, iní hráči urobili, kým boli preč. Uvidia napríklad, ako k nim prišiel na návštevu kamarát a uvaril jedlo či spravil gitaru, alebo budú so škrípaním zubov sledovať, ako im neobľúbený simík dal pavúka do záchodu či rybu do postele.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár