THQ: Homefront môže stále dotiahnuť Call of Duty

2,6 miliónov predaných kusov Homefront? Pche, kam sa to hrabe na Call of Duty, hovoríte si? Brian Farrell z THQ ale nestráca vieru a myslí si, že aj jeho dielo to môže na slávneho velikána dotiahnuť. Iba to ešte chvíľu potrvá. Call of Duty sa tiež nepredávalo po desiatkach miliónov hneď od začiatku.

Jasné, tá trhová príležitosť tu je. Keď sa nad tým zamyslíte a pozriete sa späť na pôvodné Call of Duty, na to, ako ho postavili, tiež sa ho nepredalo 18 miliónov kusov. Séria bola budovaná postupne, vytváraním skvelého zážitku a s jeho podporou.

> A verí, že aj ďalšie tituly z ponuky nakladateľstva majú šancu uspieť. Dokonca má teraz vraj THQ „najlepšiu zostavu hier v histórii“.

Rozhodne nemôžete vynechať Saints Row. S tým máme tento rok na jeseň skvelú príležitosť. Máme veľa silných značiek, sme lídri trhu v off-road pretekoch s MX … Stále sme lídri na poli real-time stratégií s naším štúdiom Relic a tiež tvoríme našu hru Space Marine, takže sa domnievame, že máme najlepšiu zostavu hier, čo vyjdú počas nasledujúcich dvoch rokov, v histórii.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár