Vojaci, pripravte sa! ArmA 3 vychádza už v septembri

Tak a je to tu. Potom, keď sa nevedelo, čo bude s ArmA 3, hrou od českého štúdia Bohemia Interactive, tu máme skvelú správu. Ak si spomínate, Gréci od gréckych riek nám minulý rok zatkli dvoch vývojárov ArmA 3, kvôli údajnej vojenskej špionáži. Po dlhom zjednávaní s Gréckom nakoniec došlo k dohode na zloženie kaucie, po ktorej sa mohli ihneď vrátiť do rodnej krajiny a pokračovať vo vývoji. Po Alpha a Beta verzii tu máme konečne oficiálny dátum vydania. Vojaci, usteľte si postele, oblečte si slušné oblečenie, do peňaženky vložte peniaze a 12. septembra bežte do svojho herného obchodu pre vyzdvihnutie svojej vysnenej hry.

> Na kampaň hry si ale budete musieť počkať. Bohemia Interactive totiž singleplayerovú časť hry dodá postupne v troch DLC balíčkoch, ktoré budú pre všetkých zadarmo. Vývojári to odôvodňujú tým, že ich tím robil na kompletnj hre a Alpha a Beta verziách zároveň, čím sa im trochu nahromadila práce.

> Kto si nechce nechať nič predčasne ukázať, nemusí ďalej túto novinku čítať. Pre tých, čo by chceli vidieť niečo z už hotovej hry, budú mať možnosť 10. augusta, kedy Bohemia Interactive pripravuje zhruba hodinový Livestream.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár