Watch Dogs sa predalo cez 8 miliónov kusov, Ubisoft prezradil aj ďalšie čísla

Ubisoft má ďalší dôvod k oslavám. Tento týždeň totiž oznámil, že jeho vysoko očakávaná hackerská mestská akcia Watch Dogs predala cez 8 miliónov kusov, čo z nej robí setsakramentsky úspešnú značku. O jej úspechu značí už len tie štyri milióny, ktorých sa predalo v prvom týždni. A na otázku, či Ubisoft tento úspech nevyužije pre vybudovanie ďalšej multi-miliónovej série snáď ani odpovedať nemusíme. Odpoveď bola všetkým známa už po onom prvom týždni.

„Z Watch Dogs sa teraz stala dobre známa a veľmi úspešná herná séria a my sme pripravení toho využiť aj v nadchádzajúcich rokoch,“ prezradil Yves Guillemot, šéf Ubisoftu, v spojitosti s touto novinkou.

Ubisoft ďalej oznámil, že v prvom štvrťroku fiškálneho roku 2014-2015 zarobil o 374% viac, ako tomu bolo v prvom štvrťroku fis. roku 2013-2014. Celkovo si teda prišiel na € 360 miliónov ($ 490 miliónov), čo je oproti minulým € 76 mil ($ 103 mil) veľký rozdiel. Digitálnym predajom sa samozrejme tiež veľmi darí, pretože práve tie vzrástli o 149% oproti rovnakému obdobiu v minulom roku. Guillemot svojim investorom prezradil, že 14% celkových predajov patrilo práve tým digitálnym.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár