World of Tanks na stiahnutie zadarmo

Ak keď túto hru už asi všetci poznajú, určite sa tu nájde aj pár začiatočníkov.

Hru si stiahnete tu: 

World of Tanks download

World of Tanks je tímová masívne multiplayerová online akčná hra venovaná obrnenej bojovej technike. Pustite sa do epických tankových bitiek Druhej svetovej vojny spolu s hráčmi z celého sveta! Vaša možná výzbroj zahŕňa viac ako 160 obrnených vozidiel z USA, Nemecka, Francúzska a Sovietskeho Zväzu, detailne spracovaných podľa historických predlôh.

World-of-Tanks-Chinese-tanks-10

Bohatý systém autentických vylepšení a vývoja vám umožní postupne získať a ovládať ktorékoľvek z vozidiel a zbraní v hre. Či už chcete nepriateľa predbehnúť a prekabátiť pomocou obratných ľahkých tankov, preraziť nepriateľské línie so strednými tankami, úplne zdecimovať cieľ pomocou ťažkých tankov alebo ostreľovať z diaľky pomocou ďalekonosných húfnic, každý typ jednotky má svoje výhody a stáva sa omnoho efektívnejším pod vedením skúseného veliteľa.

World-of-Tanks-highway-tank

Byť len dobrým veliteľom vám k víťazstvu stačiť nebude! Vo World of Tanks záleží na tímovej spolupráci. Víťazstvo je potrebné dosiahnuť spojením vašich síl a síl ostatných členov tímu, kedy každý musí zohrať svoju úlohu na bojisku. Postupujte podľa vlastnej taktiky pri budovaní svojej zbierky pancierových vozidiel a predveďte nadradenosť vášho tanku!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

komentáre 2 na “World of Tanks na stiahnutie zadarmo”

 1. Honza333 píše:

  je to dobra hra.Moc bojova paci sa mi to s kamaratom risom som si to uzil!!!! autorovi dakujem

 2. tobias píše:

  Cau
  Uz
  Sa
  Tesim

Pridať komentár