Rebellion Pack pre Mass Effect 3 budúci týždeň

Rebellion Pack, prídavok, ktorý obohatí multiplayer Mass Effectu 3 o nové mapy, postavy, misie či zbrane, vyjde v utorok 29. mája na Origin (PC) a Xboxe a o deň neskôr 30. mája aj na PlayStationt 3. Obsahuje presne nasledujúce:

> Dve nové akčné mapy – pristanete na stanici Firebase Jade umiestnenej na salarianskej STG základni na planéte Sur’Kesh a budete bojovať o kontrolu nad stanicou Firebase Goddess domovskej planéte Asarijcov Thessii.
> Šesť nových odomykateľných postáv – Získate šesť nových silných postáv: bývalého adepta a vanguarda Cebera, vojaka a sentinela Vorchov a mužského inžiniera a infiltrátora Quarianov.
> Nová úloha v misii – Táto nová úloha, ktorá sa bude náhodne objavovať vo vlnách 3, 6 a 10, stavia váš tím pred nutnosťou vyzdvihnúť dôležitú zásielku a bezpečne ju dopraviť na určené miesto na každej mape.
> Nový slot na vybavenie – Nový slot bude k dispozícii na obrazovke výstroja a výzbroje a ponúkne hráčom možnosť pridať postave trvalý herný bonus, ktorý nezmizne po skončení zápasu. Nové predmety sa líšia, môže ísť o modifikácie zbraní či doplnky pre postavy v rámci posilňujúcich balíčkov.
> Nové smrtiace zbrane – Proti nepriateľom môžete použiť nové smrtiace zbrane ako je Cerberus Harrier, Krysae Sniper Rifle či Reegar Carbine.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár