Video recenzie

Assassin’s Creed Chronicles: China – videorecenzia

zdroj:Czechgamer.com


Videorecenzia South Parku a mnoho ďalšieho

V novom Indianovi sa môžete pozrieť na mnoho nových videorecenzií medzi ktorými nechýba parádne RPG South Park: Stick of Truth, alebo strieľačka Plants vs. Zombies: Garden Warfare. Hosťom relácie je vývojar vzdelávacej hry Langevo, ktorá vyzerá veľmi zaujímavo, najmä je to hra, ktorá lákavým spôsobom naučí hráča cudzí jazyk. zdroj:Czechgamer.com


F1 2013 – videorecenzia

zdroj:Czechgamer.com


RE-PLAY 3s41

Ako sa vám páči nový dizajn? Nová zvučka? Napíšte to do komentárov! Inak tradične prinášame našľapaných 25 min. herného obsahu práve pre vás. Jan Kotrba si zahral GTA ONLINE, Jirka Szabo nedorobenú Arma III a pozreli sme sa po dlhšej dobe na futbalové hry.


RE-PLAY 3s40

Dnes tu pre vás máme reportáž o chystanom štvrtom dieli Assassin Creed: Black Flag, zahrali sme si nezávislú skákačku Pupeteer a vyskúšali MP betu Battlefield 4.


RE-PLAY 3s39

Nadupaný diel vysielaný minulý týždeň je práve online! Poriadna recenzie na GTA V, Sterakdary si zahral Hearthstone a povieme si niečo o Battlefield 4 pre jedného hráča. Pre fanúšikov športov tu máme recenziu na NHL 14!


RE-PLAY 3s38

A je tu ďalší archív z minulého týždňa, tentoraz recenzujeme Total War: Rome 3, Dragon ‚Commander a netradičnú hru Brohters. Takže sa máte na čo tešiť 🙂  


RE-PLAY 3s37

A je tu ďalší archív z minulého týždňa, tentoraz z výcvikového centra SOG – Defence (http://www.sogdefence.com/). Z Gamescomu sme priviezli rozhovor o hre Wildstar, zahrali si Rayman Legends a Disney Infinity.


RE-PLAY 3s36

Archív z minulej soboty je online, tak sa pozerajte! Čakajú na vás zaujímave hry, ako napríklad Lost Planet, Killer is Dead, Diablo 3 (PS3/X360).


RE-PLAY 3s35

Je tu archív z minulého týždňa! Tie najväčšie pecky septembra pohromade. Splinter Cell: Blacklist, Saints Row IV a Payday 2. Tiež sa pozrieme na ďalšie Boost My Pc!