Arnold Palmer sa vracia do Tiger Woods PGA Tour

Nech si o Tigrovi Woodsovi myslíte čokoľvek, jedna vec sa mu uprieť nedá – ide o golfovú legendu. Electronic Arts však už jedna legenda nestačí a na prebal nového dielu Tiger Woods PGA Tour sa okrem neho objaví aj Arnold Palmer, ktorý bol prítomný aj v ročníkoch 2005 a 2006. Okrem neho na zoznam licencovaných golfistov pribudnú aj dvaja muži a dve ženy – Keegan Bradley a Bud Cauley, respektíve Stacy Lewis a Lexi Thompson.

> To samozrejme nie je jediná novinka ročníka nesúceho číslovku štrnásť v názve. Za tú najzaujímavejšiu by som bezpochyby označil ďaleko hlbšie zameranie na slávne Master, pretože okrem súčasného ihriska v Auguste si budete môcť zahrať aj na malom Par 3 ihrisku alebo na takzvanom „Augusta 1934“, čo je verzia Augusty z prvého Masters, ktoré sa tu uskutočnilo v roku 1934. Okrem toho sa môžete tešiť aj na osemnástky v County Down, Birkdale, Sheshan Golf Club a TPC Blue Monster. Aká škoda, že všetky tieto miesta budú súčasťou iba takzvanej „historickej edície“, ktorá bude o desať dolárov drahšia.

> Snáď … to nebude jediná zaujímavá novinka, pretože ostatné doteraz zverejnené sa zameriavajú iba na „vylepšené ovládanie cez Kinect“, „prepracovanejšie štatistiky“ a podobne.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár