Goodgame Galaxy

Rôzne problémy čakajú na vás ako veliteľa svojej vlastnej kozmickej stanice. Na začiatku sa základňa skladá z niekoľkých budov – kvôli čomu ste naozaj zraniteľný. Preto je potrebné zabezpečiť dodávky zdrojov prostredníctvom výstavby výrobných zariadení, vyzbrojiť vašu obranu a vyrábať svoje prvé kozmické lode k útoku na nepriateľské základne. Na začiatku GoodGame Galaxy hráči dostanú na výber medzi piatimi rôznymi druhmi delových veží, šesť typov kozmických lodí a 30 rôznych stavebných modulov. Okrem toho môžu hráči rozvíjať svoje budovy, útočné veže a jednotky na základe výskumu. Celkom existuje až deväť úrovní.

goodgame-galaxy

Vesmírne bitky v reálnom čase

Okrem rozšírenia svojej základne, je dôraz kladený tiež na vzrušujúce bitky vo vesmíre. Na rozdiel od mnohých browser hier sú GoodGame Galaxy bitky hrané v reálnom čase. To znamená, že hráč, ako veliteľ svojej flotily, môže vykonávať zmeny taktiky priamo v boji. To zaistí lepšiu obranu budov a tiež celej základne. Bitky preto obsahujú prvky obľúbeného žánru Tower Defense. Nepriatelia sú ovládaní robotom, ale aj hráčmi z celého sveta. Okrem toho sa môžu hráči spojiť do silnej aliancie, v ktorej sa navzájom podporujú a dobývajú tak galaxiu spolu.

Vzrušujúce questy priamo v akcii

Ako obvykle, Goodgame Studios kladie veľký význam na motivačný a vtipný príbeh. Hráči dostanú atraktívne odmeny pre dokončenie rôznych úloh a misií. Ďalšie záruka na dlhé herné mesiace.

Hru si môžete zahrať buď na Zahraj.cz – Goodgame Galaxy

alebo na Zahraj.sk – Goodgame Galaxy

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár