Jacksmith je späť

Jacksmith je akčná hra na hranie rolí, v ktorej hráte za Jacksmitha, kováča osla, a kujete rôzne druhy zbraní, od silných sekier, kladív a lukov až po meče a iné veci pre vašich bojovníkov. Potom sa musíte pripojiť k svojim statočným bojovníkom v bitkách proti nepriateľom. Počas boja musíte zbierať korisť a obsadzovať delá.

Čo je to Jacksmith Game
Jacksmith je názov hry na výrobu zbraní s hlavným hrdinom Jacksmithom, kováčom somárov. Zahrať si ju môžete na stránke GameFlare.com

Somár Jacksmith je najinteligentnejší somár v celej krajine. V Jacksmithovom svete musíte pre svojich bojovníkov vyrábať rôzne zbrane. Výroba zbraní si vyžaduje veľa ručnej práce. Najprv si musíte vybrať suroviny, rozhodnúť sa pre formu, potom roztaviť, naliať, postaviť a upraviť svoju zbraň. V tejto hre, či už vyrábate meč, luk, šíp, sekeru alebo čokoľvek iné, potrebujete určité zručnosti, odborné znalosti a plánovanie. Po vytvorení je čas spojiť sa so spoluhráčom a bojovať proti svojim nepriateľom. Počas boja môžete zbierať korisť a vylepšenia na zvýšenie úrovne. Vyskúšajte túto hru a staňte sa Veľkým čarodejníkom Dudleym!

Ako hrať Jacksmith
Remeselné zbrane
Úlohou hráča v hre Jacksmith je pomáhať protagonistovi Jacksmithovi pri vytváraní zbraní, ktoré môžu použiť miestne bojové klany na obranu proti vonkajším nepriateľom. Inými slovami, vaším hlavným cieľom je vyrábať pre svojich vojakov tie najlepšie zbrane. Prevezmete úlohu somára a vaše misie a úlohy v hre vás prevedú krajinou. Cesty sú však blokované množstvom rôznych tvorov. Je čas požiadať o pomoc miestne klany bojovníkov. Čaká na vás plne interaktívna kováčska dielňa, kde si vyrobíte meče, šípy, štíty a iné druhy zbraní. Musíte postupovať podľa rôznych krokov.

Najprv musíte prijať rozkaz vojaka. V závislosti od ich pozície na vyhľadávacom bojisku budú potrebovať určitú zbraň. Ďalej sa musíte presunúť na Stavebnú stanicu. Tu musíte prejsť rôznymi procesmi. Musíte začať výberom rudy, potom formy. Potom ho roztavte, nalejte kov do formy, dajte ich do tvaru, ochlaďte a pridajte detaily.

Každá zbraň má dve hlavné štatistiky: silu a odolnosť. Lepšie kovy vyrobia zbrane s väčšou silou a odolnosťou.

Okrem toho každý krok vyžaduje, aby ste venovali pozornosť načasovaniu a umiestneniu. Čím lepšie urobíte každý krok, tým vyššia bude kvalita zbrane.

Pripojte sa k bitkám a zbierajte korisť
Keď sa ubezpečíte, že všetci vaši vojaci majú potrebné zbrane, je čas ich poslať do boja. Môžete sa spojiť so šiestimi klanmi bojovníkov.

V čase, keď sú bojovníci zapojení do bitiek, bude potrebné, aby ste zbierali korisť a pomáhali s delom. Odomknite nové zbrane a zbierajte lepšie rudy a kúsky, aby ste mohli pokračovať vo vylepšovaní svojho vybavenia.

V Jacksmith musíte bojovať až v siedmich očarujúcich regiónoch, aby ste sa dostali k zlému čarodejníkovi Dudleymu.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár