Need for Speed​​: The Run – ďalší diel slávnej série

Čo by to bol za rok, keby nevyšiel nový diel Need for Speed​​, že? Akurát sme sa o ňom mali asi dozvedieť odinakiaľ, ako z internetového obchodu Shopto, ktorý hru (omylom?) zaradil do predaja i s popisom a prvým trailerom. EA nakoniec nezostalo nič iné, než video vydať aj oficiálne a hoci bola ponuka medzičasom stiahnutá, popis sa samozrejme na internete zachoval. O čom teda nový diel, zvaný The Run, je?

Volá sa The Run. Nezákonné, riskantné preteky cez celú krajinu. Jediným spôsobom, ako získať späť svoj ​​život, je prísť zo San Franciska do New Yorku ako prvý. Žiadne rýchlostné limity. Žiadne pravidlá. Žiadni priatelia. Budete súperiť so stovkami neblaho preslávenými vodičmi z celého sveta na najnebezpečnejších cestách USA, všetko, čo budete mať pri sebe, sú len vaše pretekárske schopnosti a číre odhodlanie.

Doplnenie: The Run už oficiálne oznámila aj tlačová správa, ktorá pridáva ešte odsek ďalších detailov:

Prekonávanie hraníc, prepletanie sa hustou premávkou veľkomiest, riskantná jazda po zľadovatelých cestách horských priesmykov a prejazdy úzkymi kaňonmi s plynom na podlahe – to všetko a ešte oveľa viac ponúkne najnovšie pokračovanie legendárnej série Need for Speed ​​s podporou špičkovej technológie herného enginu Frostbite 2. Need for Speed ​​The Run prinesie úžasné grafické spracovanie, prepracovaný fyzikálny model všetkých vozidiel, pútavý príbeh a rozšírené možnosti online hranie s technológiou Autolog.

> Vydanie je naplánované na 18. novembra 2011 vo verziách pre Xbox 360, PlayStation 3, PC, Wii a Nintendo 3DS.

zdroj:Cechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár