Oznámenie Crossout, postapokalyptickej akčnej MMO s vozidlami

Gaijin Entertainment, tvorca a vydavateľ herného hitu War Thunder, a Targem Games dnes ohlásili Crossout – tímovú akčnú hru s vozidlami pre viacerých hráčov, ktorá sa aktuálne nachádza v alfa štádiu pre PC. Crossout, odohrávajúca sa v postapokalyptickom svete zničenom inváziou mimozemšťanov a nevydarenými experimentami s genetickými modifikáciami, preverí kreativitu hráčov pri konštruovaní, vylepšovaní a upravovaní po zuby ozbrojených vozidiel v otvorených bitkách jeden na jedného.

„Crossout je o úpravách a slobode pri konštruovaní najničivejších vozidiel, s ktorými povediete vojnu proti nepriateľom,” povedal Anton Yudintsev, výkonný riaditeľ Gaijin Entertainment. „Obchodovaním, odmenami alebo kupovaním súčiastok a vylepšení si môžu preživší postaviť ideálny bojový stroj a prispôsobiť ho vlastným predstavám. Záleží pritom na každej úprave, pretože sa podpíše pod výkon vozidla.”

V Crossout nenarazíte na dve identické vozidlá, hráči si môžu vytvoriť akýkoľvek bojový stroj od rýchlych bugín po ťažké off-road vozidlo, ktoré jasne hovorí, aký herný štýl preferujú. Crossout ponúka hráčom tisícky možností pri navrhovaní vozidiel, vrátane výberu tvaru, pancierovania, zbraní, podporných systémov aj kozmetických doplnkov. Alebo navštívte vlastnú garáž, postavte pokročilé mechanizmy a predajte ich cez aukčný systém priamo v hre.

Keď príde na hromadné ničenie, hráči majú takisto niekoľko možností – bojové stroje môžu vyzbrojiť celou radou explozívnych zbraní od reťazových píl cez vrtáky a guľomety až po raketomety, lietajúce drony alebo generátory maskovania. Pokročilý model poškodenia umožňuje zničiť ktorúkoľvek časť nepriateľského stroja, čo sa okamžite podpíše pod jeho výkon.

„Keď sa vám podarí vyradiť nepriateľský kanón jednou presnou ranou, ide o pocit na nezaplatenie,” hovorí Stanislav Scorb, výkonný riaditeľ Targem Games. „Doplaziť sa k nepriateľskej základni iba na dvoch kolesách je však ešte vzrušujúcejšie.”

Buďte medzi prvými, kto vyskúša Crossout, keď sa spustí beta test počas tohto leta. Prihlášku do bety nájdete na oficiálnych stránkach Crossout: http://crossout.net/en

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár