Posledné mýty o Reaperoch padnú v novom DLC

EA zrovna organizuje svoju letnú Showcase, čo je jedna z mála udalostí v roku okrem tých najväčších, kedy je producentom dovolené hovoriť. Ideálne poriadne nahlas, aby sa novinky rozleteli po svete čo možno najrýchlejšie. Po oznámení nového Army of Two vypustila EA do sveta ďalšiu pecku: Ešte koncom leta vyjde Mass Effect 3: Leviathan. Nové DLC, v ktorom si Sheppard pekne zblízka posvieti na Reapery. Ak opomenieme úpravu kontroverzného finiša, ide o prvý datadisk, ktorý výrazne rozširuje singleplayerovú líniu.

Dočkáme sa nových charakterov, nových zbraní a tiež nových upgradov. Okrem toho tiež kolujú zvesti, že by sme sa mohli v nejakom fajnovom robotickom obojživelníku pozrieť tiež pod vodu. Ďalej si tiež prejdeme nové miesta Citadely. Sheppard hľadá zariadenie, ktoré by mu mohlo uľahčiť zneškodnenie Reaperov, takže je pomerne jasné, že prebádáme tie najodľahlejšie miesta v galaxii.

> Nové DLC sa prezentuje pomerne lákavou cenou desiatich dolárov alebo 800 Microsoft bodov, k dostaniu bude ešte za horúceho počasia pre PC, X360 aj PS3.

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár