RAGE – ako si nastaviť vlastné detaily?

Väčšina počítačových hráčov, ktorí majú tú česť so strieľačkou RAGE sa určite zhodne na tom, že nastavenie grafických detailov je pomerne … No buďme úprimní, nie je žiadne. My sme na to nadávali častokrát a jedného dňa nás (či presnejšie mňa) napadlo, že by predsa mali existovať v priečinku hry konfiguračné súbory, v ktorých by mala ísť hra nastaviť detailnejšie. A čo čert nechcel, človek využívajúci pseudonym „FusedCore“ mal presne rovnaký nápad ako ja (hoci oveľa skôr) a pre všetkých hráčov vytvoril štyri rôzne nastavenia. Ďalej to zrejme nemá cenu zdržovať, všetko podstatné je k dispozícii nižšie, vrátane návodu na inštaláciu.

> Mimochodom, v mojom prípade sa problém hnusných a neskoro donačítajúcich textúr vyriešil (hovorím o najvyššom nastavením). Síce nie úplne na sto percent (občas ešte niečo načíta neskôr), ale situácia sa približne o 95% zlepšila. Jupí!

Predpripravené konfiguračné súbory:
> Pre nízke detaily
> Pre stredné detaily
> Pre vysoké detaily
> Pre najvyššie detaily

Návod na inštaláciu konfiguračného súboru:
1. Stiahnite si konfiguračný súbor s vami požadovanými detailmi.
2. Stiahnutý archív „rageConfig_X.rar“ rozbaľte do zložky „rage / base“ (štandardne „C: / Program Files / Steam / steamapps / common / rage / base“)
3. V konfiguračnom súbore upravte položku „seta r_fullscreen“ z 0 na 1 (čoskoro túto chybu opravíme priamo v súboroch na našom serveri). Súbory s príponou „. Cfg“ možno editovať v klasickom poznámkovom bloku.
3. Upravte v hre rozlíšenie podľa svojej potreby.
4. Užite si hru!

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár