Rockstar odhalil plány na DLC pre Maxa Payna 3

Hra ešte ani nevyšla a už je to tu zase, prídavky do hier sa začínajú oznamovať. Tentoraz sa to týka najnovšej hry z dielní Rockstar Games, Max Payne 3. Ak by sme hovorili len o multiplayeri, single zostal, a asi aj zostane, nedotknutý.

> Prvé DLC sa bude volať Local Justice a do všetkých virtuálnych obchodov na PS3, Xbox 360 a PC dorazí už niekedy v júni. Bude sa jednať o balíček troch máp, kde ako hlavná mapa bude považovaná Police Precinct. Na nej si budeme môcť zahrať niekoľko rôznych módov – Gang Wars, Deathmatch, Team Deathmatch a Payne Killer. Ďalšie dve zostávajúce mapy budú prispôsobené zase len pre Deathmatch, Team Deathmatch a Payne Killer. Vedľa toho si tiež budeme môcť vybrať z ponuky avatarov, zbraní a nových výziev. Zakladel Rockstar, Sam Houser, k tomu povedal pár slov:

Príbeh Max Payne 3 začína v singleplayeri a prepája sa s tým najhlbším zážitkom z multiplayeru, aký sme kedy vytvorili. V budúcnosti máme v úmysle podporovať Max Payne komunitu s novým a inovatívnym obsahom.

Rovnako ako v prípade LA Noire, aj tentoraz si budeme môcť kúpiť tzv. Rockstar Pass, ktorým si automaticky kúpime všetok sťahovateľný obsah do hry za menší obnos, než by sme to všetko kupovali postupne (údajne ušetríme až 35%). Cena vyjde na nejakých 30 dolárov alebo 2400 bodov na XBL.

jún 2012
Local Justice Map Pack
leto 2012
Disorganized Crime Map Pack
Deathmatch Made In Heaven Mode Pack
Hostage Negotiation Map Pack
New York Minute Co-Op Pack
jeseň 2012
Painful Memories Map Pack
Trickle Down Economics Map Pack

zdroj:Czechgamer.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Pridať komentár